Το σχολείο mou
το σχολείο mou
Η ταινία «το σχολείο mou» προβλήθηκε στην πρώτη ενημερωτική συνάντηση γονέων σχολικής χρονιάς 2011-12 στο 9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς και έγινε στα πλαίσια του μαθήματος πληροφορικής από την καθηγήτρια Φ.Διαμαντοπούλου
το σχολείο mou
Η ταινία «το σχολείο mou» προβλήθηκε στην πρώτη ενημερωτική συνάντηση γονέων σχολικής χρονιάς 2011-12 στο 9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς και έγινε στα πλαίσια του μαθήματος πληροφορικής από την καθηγήτρια Φ.Διαμαντοπούλου
Copyright © 2012 - 9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς, All Rights Reserved
Designed by free-templates.lt.